تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز اجاق گاز در تبریز

توسط
در تعمیرات, گاز

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز اجاق گاز در تبریز

دیگر نگران صرف وقت خود برای سرویس‌های دوره‌ای خانگی نباشید! با آراز سرویس می‌توانید با یک تماس همکاران ما را در کوتاهترین زمان ممکن فرا بخوانید.

آراز سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز اجاق گاز در تبریز یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس در تبریز است که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
آراز سرویس با داشتن متخصص‌ترین و ماهر‌ترین تعمیرکاران در سطح استان تبریز توانسته‌ تجربه نیم قرن خود را در تعمیر اجاق گاز در تبریز  با علم روز دنیا تحقق بخشد و یکی از مراکز تعمیر بروز در این زمینه باشد.

آراز سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای اجاق گاز می‌باشد.

تعمیر اجاق گاز در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص آراز سرویس در محل  زندگی شما انجام می‌شود. از این رو دیگر نیازی به حضور شما و یا انتقال و جا به جایی اجاق گاز معیوب نمی باشد.

 

 خدمات شبانه روزی در آراز سرویس

با ارائه خدمات ویژه به صورت ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیلی اراز سرویس همراه شما خواهد بود؛ تا در صورت هرگونه مشکل تعمیر  اجاق گاز در تبریز علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کند.

نحوه ارائه خدمات در آراز سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و پس از تشخیص نقص اجاق گاز به متخصص مربوطه ارجاع داده می‌شود تا برای بازدید و تعمیر اجاق گاز در تبریز به محل شما مراجعه شود.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به شرایط اجاق گاز شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد. دستگاه‌های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت ۶ ماه شامل گارانتی می‌باشد.

این پست توصیه می شود

نظرات